Про нас

Магазин люстр «Світло і Стиль» — інтернет-проект в Україні, спонсором якого є магазин «Розкіш світла».

Магазин «Розкіш світла» - це чеські і турецькі люстри у Запоріжжі від виробника.

Магазин був розташований в місті Запоріжжя на території Вознесеновського ринку по вул. Перемоги, 72.

Більш ніж 15 років ми представляли на ринку Запоріжжя люстри виробництва кращих фабрик Туреччини і Чехії - таких як "Bussy Lighting", "Preciosa" та інші.

З 2017 року ми повністю перейшли в Інтернет під бренд "Світло і Стиль" і працюємо по всій Україні.

Підбираючи колекції, ми завжди прагнули надати своїм покупцям максимально високу якість виконання і дизайну при оптимальних цінах.

Наші люстри виконані з таких матеріалів як латунь, бронза, дерево з використанням якісних покриттів і позолоти. Це дозволяє нашим клієнтам насолоджуватися їх красою дуже тривалий час. У той же час вартість наших світильників дає можливість оформляти розкішні інтер'єри за розумні ціни.

Також своїм головним завданням ми завжди вважали забезпечити право покупця на заміну будь-якої розбитою або зіпсованої в ході експлуатації частини світильника, замість того, щоб купувати новий світильник. Працюючи з виробниками напряму, ми можемо гарантувати це своїм клієнтам.

У своїй роботі для Вас ми активно використовуємо два напрямки:

1. Закупівля та продаж через магазин світильників підвищеного попиту.
2. Замовлення за каталогами і доставка будь-яких світильників ексклюзивного ряду.

Купуючи у нас, Ви завжди можете розраховувати на:

З нами купити люстру простіше!
Цей інтернет-проект ми започаткували на прохання багатьох наших клієнтів і дизайнерів, з якими співпрацюємо. Він працює для всієї України. Основна спрямованість проекту на даний час - оформлення інтер'єрів в різних класичних і сучасних стилях. Основна мета проекту - полегшити працю наших клієнтів з підбору та придбання світильників шляхом надання їм можливості on-line доступу до магазину, не виходячи з будинку або офісу.

В магазин
  Магазин: