Етнічні стилі

Англійський стиль. Передбачає, що стіни забарвлені в яскраво-жовтий, яскраво-червоний або м'які кремові тони. На дерев'яних підлогах - товсті і затишні вовняні килими. Обов'язковим атрибутом англійської вітальні є м'який шерстяний плед з картатим візерунком, а також лавочка для ніг. Житло прикрашене важкими, але при цьому витонченими полірованими меблями. В Англії троянди можна зустріти не тільки в парках, але і досить часто на гардинах, меблевій оббивці. Поєднання тканин в інтер'єрі англійських віталень здається трохи хаотичним, але в той же час строга клітка чудово виглядає поряд з більш легковажним квітковим візерунком.

Скандинавський (шведський) стиль. Головні риси цього стилю - натуральність, простота і природність. Дощаті підлоги зі світлої деревини, світлі стіни, найпростіші дерев'яні меблі. Фарби для покриття підлоги і меблів, якщо і застосовуються, то також світлих натуральних тонів (сіруваті, бежеві, блакитні, зеленуваті відтінки). Як таке декорування тут практично відсутня, але, незважаючи на це, все виглядає дуже самобутньо.

Середземноморський стиль. Дуже яскравий стиль, з безліччю сонця, моря, зелені. Переважаючі кольори: золотисто-оранжевий, коричневий, синювато-зеленуватий. Феєрія фарб - на яскраво пофарбованих стінах, на підлогах з викладеним візерунком з мармурової або кольорової плитки. Проглядається деяка грубуватість і нерівність стін, фактурність, «рукотворність» їх обробки і фарбування. Великі вікна повинні пропускати багато сонячного світла.

Японський стиль. На думку дизайнерів, самий затребуваний етностиль на сьогодні. Це мінімалістський декоративний стиль, в якому ніщо не повинно перевантажувати увагу, простір структуровано спокійно і виразно. Причиною такої особливості є те обставина, що у територіально невеликій, перенаселеній країні в першу чергу цінується простір. Тому ж і внутрішній устрій приміщень зводить до мінімуму меблі і інші звичні атрибути будинку, щоб компенсувати його дефіцит. Також у японців особливе відношення до природи, і в зв'язку з цим японський стиль асоціюється з природними кольорами, найчастіше в світлій гаммі: білий, кремовий, молочний, відтінки бежевого. Для японських меблів також характерні стримані світлі тони, поверхня меблів і стін гладка, без фактури. Тканини теж білі або кремові, як правило, натуральні - бавовна і шовк.

Індійський стиль. Сучасному індійському стилю характерні: бірюзові, малинові, помаранчеві кольори, причому зовсім неповторні у своєму роді. Індійський шовк на дотик не такий гладкий і слизький, як китайський, трохи шорсткуватий. Меблі в індійських будинках низьки, випиляни вручну з дуже міцного дерева. Характерна особливість - легка трансформація деталей будинку: стільчики і столи, ширми, віконниці і двері часто "міняються ролями". Пишна ажурна різьба в індійському меблевому мистецтві - свідчення особливої пристрасті індусів до декору, де використовується будь-яка можливість для орнаментики та прикрас.

Африканський стиль. Мабуть, самий екзотичний з етностилів.

Кафе, ресторани, бари декорують для створення повної ілюзії присутності на африканському континенті. Тут для дизайнера відкриваються величезні творчі можливості, і тепер все залежить від його фантазії і професіоналізму.

Будь-яке приміщення буде виглядати дуже ефектно, якщо його декорувати лляними серветками і фіранками з вишитими фігурками жирафів і тигрів, дерев'яними вазами, прикрашеними бамбуковими паличками, підносами і сувенірами з африканського каменю. Для того щоб створити у себе в будинку атмосферу африканського сафарі, знадобляться лампи, посуд, подушки, ковдри і навіть меблі з малюнком, що імітує хутро диких тварин, наприклад, зебри. Маски на стінах приміщення додадуть особливий колорит.

Якщо розглядати кольорову гаму, рекомендується скористатися, жовтими, червоними, помаранчевими та іншими теплими тонами символізують жаркий клімат континенту.

  Магазин: