Догляд за кришталевою люстрою

Кришталеві люстри Кришталеві люстри... їх краса притягує до себе, й водночас – лякає клопотами з догляду.

Однак з-за цього не варто відмовлятись від розкішної люстри, так само як не варто відмовлятись від Кадилака з-за того, що він "їсть" забагато бензину.

У наш час догляд за кришталевою люстрою вже не є складним, оскільки в продажу з'явилося безліч антистатичних засобів, які запобігають осіданню пилу на поверхні кришталю.

Догляд за кришталевими люстрами проводять трьома способами:

Перший вид догляду - суха очистка. При сухому очищенню не обов'язково знімати люстру зі стелі. Достатньо лише стежити за тим, щоб кришталеві підвіски не вдарялися одне об одного.
Для сухого чищення застосовують антистатичні серветки. Щоб не залишати на кришталі відбитки пальців використовують безворсові рукавички.

Другий вид догляду - вологе очищення. Його застосовують значно рідше, однак без нього не обійтися. Саме воно дасть можливість Вашій люстрі знову набути первозданну чистоту і заграти всіма кольорами веселки.
Для вологого чищення використовують різні мийні розчини.
Якщо є можливість зняти кришталеві підвіски - зробіть це. Тоді волога чистка буде виконана з максимальною зручністю і з максимальною якістю.
При вологому чищенню з неснятыми підвісками слід уникати попадання розчину на металеві частини світильника.

Для вологого очищення дуже добре підходить пральний порошок «SA8» - він діє при низькій температурі, відмінно змивається, запобігає корозії, безпечний для людини та навколишнього середовища...

Третій вид догляду - аерозольне очищення. Ця чистка проводиться без зняття кришталевих підвісок: на кришталеві частини люстри розпорошується спеціальний засіб у вигляді аерозолю.
Після застосування деяких аерозолів слід додатково сполоснути оброблений кришталь.

Для аерозольного чищення чудово підходить «L.O.C. для скла» - відмінно чистить без розводів, після обробки не треба змивати водою, безпечний для людини та навколишнього середовища...
Цей же засіб засіб відмінно підходить для вологого очищення, коли немає можливості зняти кришталеві підвіски.

Який би вид очищення кришталевих люстр не був би обраний, досягнутий результат сповна компенсує всі трудовитрати.

Засоби для чищення кришталевих люстр Ви можете придбати у нашому магазині, зв'язавшись з нами.

Важливо!
Перед вологим та аерозольним очищенням не забувайте повністю знеструмити люстру, відключивши автомат на вхідному щитку квартири або будинку.