Cвітильники / Настінні:

Настінні світильники призначені для розміщення на вертикальних поверхнях стін, колон, ніш і застосовуються, в основному, у якості джерел локального (місцевого) освітлення. На цій сторінці вони поділяються на декілька категорій, межі між якими дуже умовні, наприклад, одне й те ж бра може належати одночасно до декількох категорій.

Ріжкові - це бра, переважно класичних моделей, в яких присутній один або декілька рожків з лампочками.

Накладні - це бра або інші світильники, в яких відсутні класичні рожки, а площадка з лампочками прикріплюється безпосередньо до стіни й прикривається різного роду розсіювачами (плафонами, кришталевими підвісками і ін.)

Бра з кришталем, з деревом, ковані - характеризуються тим, що в їх конструкції присутні відповідно кришталеві, дерев'яні або ковані елементи. Популярність таких моделей надзвичайно велика, оскільки дає можливість створювати багаті та презентабельні інтер'єри. У наших бра (виробництво країн Туреччина та Чехія) використовується якісний богемський і єгипетський (Asfour crystal 32% PbO) кришталь та солідні (бук, дуб) породи дерева. У категорію «ковані» потрапили не тільки моделі, в яких використана ковка, але й різні моделі ручної роботи, які за виглядом не відрізняються від кованих.        << наверх

  Магазин: