Cвітильники / Стельові:

Стельові світильники - це освітлювальні прилади, призначені для розміщення на стелях або зводах приміщень і арок. Ці світильники можуть застосовуватися в якості джерел, як загального, так і локального (місцевого) освітлення - все залежить від конструкції приладу та польоту фантазії дизайнера.

Для зручності відвідувачів, усі стельові світильники в цьому розділі поділяються на декілька категорій. Межі між цими категоріями дуже умовні і, тому, наприклад, одна й та ж люстра може належати водночас декільком категоріям.

Підвісні ріжкові - це люстри, відмітною особливістю яких є наявність центрального каркаса, підвішеного до стелі на ланцюжку (штанзі, шнурі або ін.) та прикріплених до цього каркаса рожков з лампочками. Ці люстри завжди знаходяться на значній відстані від потоку, часто займають істотний об'єм припотолочного простору і передбачають наявність середніх (не менше 2,5 м.) або високих стель. Їх довжина (враховуючи ланцюжок) завжди набагато перевищує ширину (відстань між двома крайніми точками). Переважна більшість класичних моделей великих люстр входить у цю категорію.

Підвісні з абажурами (підвіси) - це люстри, що складаються з одного або декількох абажурів (кришталевих, скляних, полотняних та ін.) підвішених до стелі. Ці люстри також значно відступають від стелі, їх довжина (враховуючи ланцюжок) істотно більше ширини і для них також необхідні середні або високі стелі. Сюди входять як всім звичні класичні варіанти (ланцюжок з абажуром), так і сучасні моделі самих різноманітних, незвичних і вигадливих форм.

Пристельові - це люстри, які конструктивно створені таким чином, щоб розташовуватися на невеликій відстані від стелі. Їх ширина завжди порівнянна або набагато більше висоти. Вони призначені для низьких або середніх стель.

Накладні - це світильники, відмінністю яких є те, що своєю верхньою площиною вони впритул (без використання ланцюжків чи штанг) кріпляться до поверхні стелі. Майже завжди їх ширина більш за висоту. Їх застосування - низькі та середні стелі.

Наступні три категорії люстр: з кришталем, з деревом, ковані - відрізняються тим, що мають в своїй конструкції відповідно кришталеві, дерев'яні або ковані елементи. Такі моделі дуже популярні, оскільки дозволяють оформляти інтер'єри солідно та презентабельно. У наших люстрах, які зроблені у таких країнах як Туреччина та Чехія, використовується високоякісний єгипетський (Asfour crystal 32% PbO) та богемський кришталь в поєднанні з добротними (бук, дуб) породами дерева. У категорію "ковані" увійшли не тільки ті моделі, елементи яких були виготовлені з використанням кування, але й ті, які по вигляду дуже важко відрізнити від кованих.        << наверх

  Магазин: