Cвітильники / Настольні лампи:

Настольні лампи - це світильники, призначені для встановлення на столах, тумбочках, комодах (та ін. меблях) у якості джерел локального (місцевого) освітлення. Сюди входять, зокрема, й прикроватні лампи для спальні. Виграшною перевагою настільних ламп є їх мобільність, яка дозволяє швидко, без перебудови, змінювати світлові акценти в приміщенні. Також, вірно підібрана модель здатна підкреслити стиль інтер'єру та додати приміщенню особливий затишок. На цій сторінці вони розділені на кілька категорій, границі між якими дуже символічні. Це означає, що одна й та ж лампа може перебувати водночас у більш ніж одній категорії.

Ріжкові - це настільні (приліжкові) лампи сучасних й класичних напрямків, у яких до центрального каркасу прикріплені один або більше рожків з лампочками. Лампочки можуть бути, як не закриті, так і закриті різними за формою та матеріалом плафонами.

З абажурами - це настільні (приліжкові) лампи, у яких відсутні рожки, а комплекти цоколів для лампочок кріпляться безпосередньо до центрального каркасу і прикриті абажуром. Абажури можуть бути самих різних форм, розмірів та матеріалів (скляні, з кришталевих ланцюжків, з тканини та ін.).

З кришталем, з деревом, ковані - у своїй конструкції мають відповідно кришталеві, дерев'яні або ковані компоненти. Ці моделі завжди користувалися попитом, оскільки допомагали облаштувати інтер'єр презентабельно та розкішно, тим самим, підкреслюючи заможність власника приміщення. Моделі, які ми підготували для вас (виробники Туреччина та Чехія), містять чудовий богемський і єгипетський (Asfour crystal 32% PbO) кришталь та солідні породи дерева, такі як бук і дуб. До «кованих» ми віднесли не тільки ті моделі, які виготовлені з використанням кування, але й інші моделі ручної роботи, які за зовнішнім виглядом дуже схожі з кованими.        << наверх

  Магазин: