Cвітильники / Торшери:

Торшери - це підлогові світильники, які широко застосовуються в якості джерел локального (місцевого) освітлення окремих частин приміщень. Відмітною перевагою торшерів є їх мобільність. Крім того, вони завжди додають інтер'єру особливий шик та затишок. На цій сторінці вони представлені у виді декількох категорій, межі між якими відносні, а отже, один й той самий торшер може бути присутній у різних категоріях.

Ріжкові - це торшери класичних та сучасних стилів, у яких від центрального каркаса відходять один або кілька ріжків з лампочками. Лампочки можуть бути, як не прикриті, так і прикриті різноманітними плафонами (скляними, матерчатими, з кришталевих підвісок та ін).

З абажурами - торшери, в яких відсутні рожки, а блоки патронів з лампочки часто кріпляться безпосередньо до центрального каркасу та прикриті одним або кількома абажурами. Сюди входять як всім звичні класичні моделі - каркас з абажуром зверху, так й сучасні моделі з абажурами різноманітних, незвичайних й екстравагантних конфігурацій.

З кришталем, з деревом, ковані - в конструкції цих моделей використані відповідно кришталеві, дерев'яні або ковані деталі. Ці моделі мають надзвичайно велику популярність. Їх використання підкреслює багатство й розкіш приміщення, а, отже, і спроможність його власника. Торшери, які ми відбираємо для вас, вироблені в таких країнах, як Туреччина та Чехія, та містять високоякісний богемський та єгипетський (Asfour crystal 32% PbO) кришталь й такі породи дерева, як бук і дуб. До категорії «ковані» відносяться не тільки моделі, вироблені з використанням кування, але й інші моделі ручної роботи, які по вигляду дуже схожі з кованими.        << наверх

  Магазин: