Україна — кришталеві люстри та світильники

Кришталеві люстри — Україна

Кришталеві люстри і світильники в усі часи з моменту своєї появи у XVIII столітті були символом розкоші та багатства. У наш час нічого не змінилося — кришталь також користується величезною популярністю для створення шикарних та презентабельних інтер'єрів у всьому світі і в Україні. Цьому сприяють чудові властивості кришталю, такі як чистота, прозорість, здатність до огранювання і здатність заломлювати світло як діаманти. Ці властивості не втрачаються з часом, а отже, придбана кришталева люстра завжди буде сяяти первозданною красою та підкреслювати заможність власника приміщення. Все це робить таку покупку дуже добрим грошовим вкладенням.

Купити кришталеву люстру або світильник в Україні від «Світло і Стиль»

Якщо ви оформляєте інтер'єр квартири, будинку, готелю, ресторану, кафе, бару або конференц-залу в Україні і вирішили зробити освітлення солідним та вигідним за ціною, то наш інтернет магазин «Світло і Стиль» може допомогти вам в цьому. Ми пропонуємо Вам вибрати висококласні: люстру, приліжкову або настільну лампу, торшер, бра (кришталеві, з елементами ковки, дерев'яні, позолочені) — у різних східних, класичних та сучасних стилях.

Асортимент нашого магазину — це продукція виробників таких країн як Турція та Чехія. Ці моделі дозволяють солідно оформити будь-яке приміщення за помірну плату. Вони зроблені з матеріалів що зарекомендували себе, таких як бронза, латунь, дерево, кришталь, скло з нанесенням якісного напилення, у тому числі і чистого золота 999-ї проби. Турецькі кришталеві світильники укомплектовані якісним єгипетським кришталем «crystal 32% PbO» від відомого виробника «Asfour», продукція якого на сьогодні не має конкурентів з точки зору відношення ціни та якості. Завдяки всьому цьому ваші люстри будуть завжди залишатися актуальними і затребуваними.

Інтернет магазин люстр «Світло і Стиль» працює для Вас на всій території України. Наш сайт має чудову навігацію, яка дозволить вам легко і швидко підібрати для свого приміщення потрібний світильник. Завдяки нашій тривалій співпраці з виробником без посередників, ми завжди можемо для вас:

  • ставити привабливі ціни і знижки;
  • поставити і замінити будь-яку деталь від світильника.

Наші фахівці, що мають багаторічний досвід роботи в галузі дизайну та освітлення інтер'єрів, завжди можуть надати безкоштовну професійну консультацію в цій області, а також з питань, пов'язаних з характеристиками та властивостями світильників і люстр. Вам достатньо лише зв'язатися з нами («Контакти») і ми розповімо або надішлемо необхідну інформацію.
Докладно про наш офф-лайн магазині ви можете дізнатися у розділі «Про нас».

Корисний мінімум про кришталь

Слово "кришталь" походить від грецького «κρύσταλλος — кристал», яким греки називали чисті та прозорі кристали кварцу, вважаючи їх застиглим льодом.

Кришталь буває природний (гірський кришталь) та штучний.
Природний кришталь у багато разів дорожче штучного, тому на сьогодні в люстрах він використовується рідко — переважно в дуже дорогих та ексклюзивних інтер'єрах.
Штучний кришталь — це особливий вид скла з додаванням не менше 24% окису свинцю (PbO) — свинцевий кришталь, або барію (BaO) — барієвий кришталь. Оксиди свинцю і барію значно збільшують показник заломлення скла. Це призводить до посилення дисперсії світла (розкладання білого світла на кольори веселки), що дає ефект вогню та гри кольору на гранях кристалів.

Найчастіше для світильників використовується свинцевий кришталь, оскільки він більш пластичний і дозволяє проводити ограновування і різьблення подібно обробці дорогоцінних каменів. Найбільш якісним та дорогим є кришталь з вмістом окису свинцю не менше 30%. Саме такий кришталь дає гру всіх переливів веселки на гранях, знаменитий кришталевий блиск та тривалий, мелодійний кришталевий дзвін. Крім того, на якість і ціну кришталю також впливає досконалість і точність ювелірного огранювання, відсутність включень та інших дефектів у кристалах.

Для виготовлення кольорового кришталю використовують додаткові добавки: кобальт (для синього), кадмій або сполуки золота (для червоного), кремній (для рожевого), оксиди марганцю (для фіолетового), окис міді (для зеленого)...

Якщо окису свинцю або барію менше 24%, то це вже не кришталь, а кришталеве скло (PbO або BaO від 10% до 24%), або скло (PbO або BaO менше 10%).

Як доглядати за кришталем дивіться тут: «Догляд за кришталевою люстрою».

Бажаємо успіхів!

В магазин
  Магазин: